HP 738 Cyan Blækpatron

Bedste pris
Stabil pris
798kr
1.459 krSPAR 45%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 738 Cyan Blækpatron er designet til at levere klare og præcise printresultater. Med en kapacitet på 130 ml er den ideel til kravene i din DesignJet T950, og sikrer holdbare og professionelle udskrifter hver gang.

HP 738 Cyan Blækpatron koster lige nu 798 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 798 kr (17. april 2026) og 799 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 738 / 498N5A Cyan Ink
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.738 Cyan Printerpatron Original
844 kr
+ 49 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 738 Cyan Blæk
852 kr
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Cyan Blæk 738, 130 Ml Designjet T850/t950
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Cyan Blæk 738, 130 Ml Designjet T850/t950
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 738 Blækpatron cyan 498N5A Modsvarer: N/A
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 738 130-ml Cyan DesignJet ink
1.459 kr
+ fri fragt
Total: 1.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner