HP 730 Gul Blæk P2V70A

HP 730 gul blækpatron er designet til de krævende behov af DesignJet printere som T1600 og T2600 modellerne. Med en kapacitet på 300 ml sikrer den klare, livlige farver til dine professionelle udskrifter. Denne originale HP blækpatron er en pålidelig løsning for optimeret udskriftskvalitet og præcision.

HP 730 Gul Blæk P2V70A koster lige nu 1.278 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.267 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.267 kr (05. juni 2026) og 1.318 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.278 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 730 / P2V70A High Capacity Yellow Ink
1.278 kr
+ fri fragt
Total: 1.278 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 730 Gul Blæk P2V70A
1.330 kr
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul 730 300ml Dj T1700
1.336 kr
Total: 1.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul 730 300ml Dj T1700
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 730 Gul Blæk P2V70A
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Ink P2V70A 730 Yellow 300ml
1.636 kr
Total: 1.636 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 730 Blækpatron Gul P2V70A Modsvarer: N/A
1.775 kr
Total: 1.775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner