HP 730 Grå Blækpatron

Den originale HP 730 grå blækpatron er designet til at levere professionelle udskrifter med præcise detaljer og dybe farver. Med en kapacitet på 130 ml er den ideel til større printprojekter og kompatibel med flere DesignJet printermodeller.

HP 730 Grå Blækpatron koster lige nu 745 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 736 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 736 kr (05. juni 2026) og 745 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 745 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 730 Grå Blæk P2V66A
745 kr
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 730 / P2V66A Grey Ink
800 kr
+ 39 kr fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 730 Blækpatron grå 130 ml P2V66A Modsvarer: N/A
825 kr
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Ink P2V66A 730 Grey 130ml
835 kr
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Hp No.730 Gray Printerpatron Original
868 kr
+ 49 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå 730 130ml Dj T1700
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå 730 130ml Dj T1700
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 730 Grå Blæk P2V66A
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner