HP 730 Grå Blæk P2V72A

Bedste pris
Stabil pris
1.350kr
1.649 krSPAR 18%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

HP 730 Grå Blækpatron leverer skarpe og klare resultater med høj kapacitet på 300 ml, ideel til professionelle DesignJet printere som T-serien og SD Pro MFP.

HP 730 Grå Blæk P2V72A koster lige nu 1.350 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.368 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.350 kr (05. maj 2026) og 1.368 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.350 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 730 / P2V72A High Capacity Grey
1.350 kr
+ fri fragt
Total: 1.350 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 730 Grå Blæk P2V72A
1.389 kr
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Ink P2V72A 730 Grey 300ml
1.618 kr
Total: 1.618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå 730 300ml Dj T1700
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå 730 300ml Dj T1700
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 730 Grå Blæk P2V72A
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner