HP 730 Cyan Blækpatron

HP 730 Cyan blækpatron, model P2V68A, sikrer høj printkvalitet og holdbarhed til dine projekter. Med en kapacitet på 300 ml er den ideel til brug med HP DesignJet printere, der kræver skarp farvegengivelse og pålidelige resultater.

HP 730 Cyan Blækpatron koster lige nu 1.281 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.267 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.267 kr (05. juni 2026) og 1.295 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.281 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 730 / P2V68A High Capacity Cyan Ink
1.281 kr
+ fri fragt
Total: 1.281 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 730 Cyan Blæk P2V68A
1.330 kr
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk P2V68A 730 Høj Kapacitet Cyan
1.407 kr
Total: 1.407 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
HP 730 blækpatron Cyan
1.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 730 Cyan Blæk P2V68A
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 730 300ml Dj T1700
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 730 300ml Dj T1700
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 730 Blækpatron Cyan P2V68A Modsvarer: N/A
1.689 kr
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner