HP 730 Blækpatron Mat Sort

HP 730 Blækpatron Mat Sort er en original pigmentbaseret blækpatron med mat finish, der modstår vand og udtværing. Med en kapacitet på 300 ml er den velegnet til store udskriftsopgaver og reducerer behovet for hyppig udskiftning. Patronen er optimeret til DesignJet T1700-printere og sikrer ensartede linjedetaljer samt hurtigtørrende resultater, hvilket gør den ideel til CAD-tegninger og prøvetryk.

HP 730 Blækpatron Mat Sort koster lige nu 1.344 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.307 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.307 kr (20. maj 2026) og 1.344 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.344 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 730 / P2V71A High Capacity Matte Black Ink
1.344 kr
+ fri fragt
Total: 1.344 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort 730 300ml Dj T1700
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 730 Mat sort Blæk P2V71A
1.629 kr
+ fri fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 730 Blækpatron Mattsort P2V71A Modsvarer: N/A
1.725 kr
Total: 1.725 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner