HP 730 Blækpatron Magenta 300ml

Bedste pris
Stabil pris
1.278kr
1.689 krSPAR 24%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

HP 730 Blækpatron Magenta 300ml er en original blækpatron med høj kapacitet, der reducerer behovet for udskiftning og øger oppetiden. Den er optimeret til HP DesignJet T1700-serien og kompatible modeller og leverer ensartede farver til professionelle print. Patronen anvender termisk blækteknologi, som beskytter printhoveder og mindsker vedligeholdelse. Produceret i Singapore med lavt CO2-aftryk.

HP 730 Blækpatron Magenta 300ml koster lige nu 1.278 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.349 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.278 kr (28. maj 2026) og 1.349 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.278 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 730 / P2V69A High Capacity Magenta Ink
1.278 kr
+ fri fragt
Total: 1.278 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 730 Magenta Blæk P2V69A
1.330 kr
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 730 300ml Dj T1700
1.336 kr
Total: 1.336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 730 Magenta Blæk P2V69A
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 730 Blækpatron Magenta P2V69A Modsvarer: N/A
1.689 kr
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner