HP 728 Matte Sort Blækpatron

HP 728 Matte Sort Blækpatron er ideel til professionelle printopgaver, der kræver høj kvalitet og holdbarhed. Med 300ml blæk kan du forvente skarpe og klare udskrifter hver gang. Specialdesignet til HP DesignJet T730 og T830 printere for en optimal ydeevne.

HP 728 Matte Sort Blækpatron koster lige nu 1.713 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.603 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.603 kr (09. juli 2026) og 1.735 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.713 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 728 / F9J68A Matte Black Ink
1.713 kr
+ fri fragt
Total: 1.713 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort 728 300ml Dj T730
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.728 Matte Sort Printerpatron F9J68A Original
2.007 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort 728 300ml Dj T730
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 728 Mat sort Blæk F9J68A
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 728 Blækpatron Mattsort F9J68A Modsvarer: N/A
2.189 kr
Total: 2.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 728 Blæk Sort 300 ml.
2.436 kr
+ fri fragt
Total: 2.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Tonere og inkjetpatroner