HP 728 Magenta Blækpatron F9K16A

4.6 (37 anmeldelser)
HP 728 Magenta Blækpatron F9K16A
Bedste pris
Faldet 5.9%
1.443kr
2.056 krSPAR 30%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP 728 Magenta blækpatron er designet til præcise og farvestærke udskrifter. Med en kapacitet på 300 ml er den ideel til store udskriftsopgaver og kompatibel med DesignJet T730 og T830 printere. Original HP kvalitet sikrer pålidelig ydeevne og langvarige resultater.

HP 728 Magenta Blækpatron F9K16A koster lige nu 1.443 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.553 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.443 kr (16. juli 2026) og 1.553 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.443 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 728 Magenta Blæk F9K16A
1.443 kr
Total: 1.443 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 728 / F9K16A Magenta Ink
1.535 kr
+ fri fragt
Total: 1.535 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.728 Magenta Printerpatron F9K16A Original
1.574 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.623 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 728 Magenta Blæk F9K16A
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk F9K16A 728 Høj Kapacitet Magenta
1.780 kr
Total: 1.780 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 728 300ml Dj T730/t830
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 728 Blækpatron Magenta F9K16A Modsvarer: N/A
2.035 kr
Total: 2.035 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 728 300ml Dj T730/t830
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.9%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
type: Inkjet