HP 728 F9K15A Gul Blækpatron

HP 728 Gul Blækpatron er skabt til at levere præcise og levende udskrifter med en kapacitet på 300 ml. Ideel til DesignJet T730 og T830, tilbyder denne patron en høj udbyttekapacitet og sikrer, at dine grafiske projekter fremstår med levende farver. Perfekt til professionelle miljøer, hvor kvalitet er afgørende.

HP 728 F9K15A Gul Blækpatron koster lige nu 1.587 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.549 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.549 kr (03. maj 2026) og 1.587 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.587 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 728 Gul Blæk F9K15A
1.587 kr
Total: 1.587 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 728 / F9K15A Yellow Ink
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk F9K15A 728 Høj Kapacitet Gul
1.788 kr
Total: 1.788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.728 Yellow Printerpatron F9K15A Original
1.827 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.876 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 728 Gul Blæk F9K15A
1.919 kr
+ fri fragt
Total: 1.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 728 Blækpatron Gul F9K15A Modsvarer: N/A
2.035 kr
Total: 2.035 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul 728 300ml Dj T730/t830
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul 728 300ml Dj T730/t830
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner