HP 728 Cyan Blækpatron

4.3 (7 anmeldelser)
HP 728 Cyan Blækpatron
Bedste pris
Stabil pris
779kr
2.056 krSPAR 62%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

HP 728 Cyan Blækpatron er ideel til professionelle udskriftsopgaver, der kræver præcision og levende farver. Med en kapacitet på 300 ml sikrer denne blækpatron et højt udbytte og er kompatibel med DesignJet T730 og T830. Den farvebaserede cyanblæk leverer skarpe og klare billeder, perfekt til grafisk design og tekniske projekter.

HP 728 Cyan Blækpatron koster lige nu 779 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 779 kr (17. april 2026) og 779 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 779 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
HP 728 cyan blækpatron original, 300 ml
779 kr
+ 79 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 728 Cyan Blæk F9K17A
1.507 kr
Total: 1.507 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.728 Cyan Printerpatron F9K17A Original
1.737 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.786 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 728 / F9K17A Cyan Ink
1.738 kr
+ fri fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk F9K17A 728 Høj Kapacitet Cyan
1.789 kr
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 728 Cyan Blæk F9K17A
1.819 kr
+ fri fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 728 Blækpatron Cyan F9K17A Modsvarer: N/A
2.035 kr
Total: 2.035 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 728 300ml Dj T730/t830
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 728 300ml Dj T730/t830
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Cyan
type: Inkjet