HP 728 Blækpatron cyan

Bedste pris
Stabil pris
798kr
1.265 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 728 cyan blækpatron er en original blækpatron med 130 ml kapacitet, udviklet til HP DesignJet T730 og T830. Patronen sikrer pålidelig farvematchning og er designet til at reducere udskiftningsbehovet i travle arbejdsgange. Den er udviklet sammen med HP DesignJet-printere for at minimere nedetid og understøtte produktivitet i professionelle miljøer. Patronen giver præcise indikationer på blækniveau og fungerer under varierende kontorklimaer.

HP 728 Blækpatron cyan koster lige nu 798 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 842 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 798 kr (08. juli 2026) og 842 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 728 / F9J67A Cyan Ink
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.728 Cyan Printerpatron F9J67A Original
873 kr
+ 49 kr fragt
Total: 922 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 728 130ml - Dj T730
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 728 Blækpatron Cyan F9J67A Modsvarer: N/A
1.169 kr
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 728 Blækpatron cyan
1.221 kr
+ fri fragt
Total: 1.221 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 728 Blæk Cyan 130 ml.
1.265 kr
+ fri fragt
Total: 1.265 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP