HP 728 Blæk Magenta 130 ml.

Bedste pris
Stabil pris
798kr
1.265 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 728 Magenta blækpatron på 130 ml er en originalpatron, der sikrer klare magentaudskrifter til tydelige tegninger og præsentationsgrafik. Den er kompatibel med HP DesignJet T730 og T830-printere og reducerer udskiftninger med sin standardkapacitet. Original HP-patron giver ensartede farver og pålidelige resultater. Lavt CO2-aftryk på 0,8 kg CO2e understøtter ansvarlige indkøbsvalg.

HP 728 Blæk Magenta 130 ml. koster lige nu 798 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 832 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 798 kr (10. juli 2026) og 832 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 728 / F9J66A Magenta Ink
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.728 Magenta Printerpatron F9J66A Original
872 kr
+ 49 kr fragt
Total: 921 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 728 130ml - Dj T730
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 728 Blækpatron Magenta F9J66A Modsvarer: N/A
1.179 kr
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
1.265 kr
+ fri fragt
Total: 1.265 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP