HP 727 Gul Blækpatron

HP 727 gul blækpatron sikrer konsekvente og nøjagtige udskrifter med strålende farver. Optimeret til HP DesignJet-serien, denne patron indeholder 130 ml blæk, hvilket minimerer behovet for hyppige udskiftninger. Velegnet til professionelle udskrifter, hvor kvalitet og holdbarhed er afgørende.

HP 727 Gul Blækpatron koster lige nu 760 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 722 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 722 kr (21. april 2026) og 811 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 760 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 727 / B3P21A Yellow Ink
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 727 Gul Blæk B3P21A
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No. 727 Gul Blækpatron Original
940 kr
+ 49 kr fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul 727 130ml Dj T920
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul 727 130ml Dj T920
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 727 Gul Blæk B3P21A
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A
1.055 kr
Total: 1.055 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 727 Blæk gul 130 ml.
1.090 kr
+ fri fragt
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.6%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner