HP 727 / B3P22A Matte Black Ink

Bedste pris
Stabil pris
722kr
1.099 krSPAR 34%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 727 / B3P22A Matte Black Ink er en original pigmentbaseret mat sort blækpatron med 130 ml indhold, designet til HP DesignJet T-seriens printere. Patronen giver permanente, vandafvisende udskrifter og sikrer ensartet og nøjagtig printkvalitet. Den understøtter jævne kontoropgaver med nem udskiftning og har et lavt CO2-aftryk på 0,8 kg CO2e pr. patron, hvilket bidrager til bæredygtighed.

HP 727 / B3P22A Matte Black Ink koster lige nu 722 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 813 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 722 kr (04. juni 2026) og 813 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 722 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 727 / B3P22A Matte Black Ink
722 kr
+ 39 kr fragt
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.727 Matte Sort Blækpatron 727 Original HP
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort 727 130ml Dj T920
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 727 Mat sort Blæk B3P22A
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 727 Blækpatron Mattsort B3P22A Modsvarer: N/A
1.055 kr
Total: 1.055 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 727 Blæk mat Sort 130 ml.
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP