HP 72 Matte Sort Blækpatron C9403A

HP 72 Matte Sort Blækpatron C9403A er en original pigmentblækpatron med mat sort blæk, der leverer skarpe og holdbare linjer. Patronen har en kapacitet på 130 ml og er kompatibel med HP DesignJet T-serien, hvilket gør den velegnet til storformatudskrivning. Det termiske blæksystem sikrer ensartet farve og linjenøjagtighed, og den store kapacitet reducerer behovet for hyppig udskiftning i travle arbejdsmiljøer.

HP 72 Matte Sort Blækpatron C9403A koster lige nu 877 kr. En stigning på 16,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 753 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 753 kr (09. maj 2026) og 877 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 877 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk C9403A 72 Matsort
877 kr
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 72 Matte Sort Blækpatron C9403A Original
896 kr
+ 49 kr fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort No.72 - T1100 130ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron C9403A matsort 130ml
936 kr
+ fri fragt
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 72 Blækpatron Mattsort C9403A Modsvarer: N/A
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 72 Blæk C9403a Mat Sort
1.092 kr
+ fri fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Ink Matte Black 130 ml.
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP