HP 72 Magenta Blækpatron C9372A

4.6 (123 anmeldelser)

HP 72 Magenta blækpatronen er en pålidelig løsning til print af livagtige farver. Med en kapacitet på 130 ml er den ideel til professionelle grafikopgaver og fotografisk print. Passer perfekt til HP DesignJet serien og sikrer skarpe resultater hver gang.

HP 72 Magenta Blækpatron C9372A koster lige nu 688 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 687 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 687 kr (21. april 2026) og 723 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 688 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 72 / C9372A Magenta Ink Blækpatron Magenta
688 kr
+ 39 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk C9372A 72 Magenta
894 kr
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 72 Magenta Blækpatron C9372A Original
898 kr
+ 49 kr fragt
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta No.72 T1100 130ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta No.72 T1100 130ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron C9372A magenta 130ml
945 kr
+ fri fragt
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 72 Magenta Blæk C9372A
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 72 Blækpatron Magenta C9372A Modsvarer: N/A
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 72 Blæk C9372a Magenta
1.092 kr
+ fri fragt
Total: 1.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner