HP 72 Grå Blækpatron

Bedste pris
Stabil pris
688kr
1.060 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 72 Grå blækpatron C9374A leverer præcise og professionelle grå udskrifter til din DesignJet-printer. Med en kapacitet på 130 ml reducerer denne originale HP-patron udskrivningsafbrydelser, hvilket gør den ideel til både professionelle og kreative projekter. Oplev skarpe og hurtigtørrende resultater, der bevarer deres klarhed.

HP 72 Grå Blækpatron koster lige nu 688 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 702 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 688 kr (21. april 2026) og 702 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 688 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 72 / C9374A Grey Ink Blækpatron Dye-based gray
688 kr
+ 39 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 72 Grå Blækpatron C9374A Original
898 kr
+ 49 kr fragt
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk C9374A 72 Grå
929 kr
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå No.72 T1100 130ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå No.72 T1100 130ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron C9374A grå 130ml
933 kr
+ fri fragt
Total: 933 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 72 Grå Blæk C9374A
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 72 Blækpatron Grå C9374A Modsvarer: N/A
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 72 Blæk C9374a grå
1.060 kr
+ fri fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner