HP 72 / C9370A Photo Black Ink

HP 72 / C9370A Photo Black Ink er en original blækpatron med foto-sort blæk og en kapacitet på 130 ml. Den er designet til HP DesignJet printere, herunder T1100, T1200, T1300, T610, T620, T770 og T790. Patronen leverer ensartede, livlige fotoudskrifter og er velegnet til travle udskriftsmiljøer, hvor pålidelighed og farvekonsistens er vigtig.

HP 72 / C9370A Photo Black Ink koster lige nu 688 kr. En stigning på 19,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 578 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 578 kr (21. juli 2026) og 702 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 688 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 72 / C9370A Photo Black Ink
688 kr
+ 39 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 72 Foto Sort Blækpatron C9370A Original
886 kr
+ 49 kr fragt
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Foto Sort No.72 T1100 130ml
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Ink C9370A 72 Photo Black
948 kr
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 72 Foto-sort Blæk C9370A
969 kr
+ fri fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron C9370A photo sort 130ml
1.002 kr
+ fri fragt
Total: 1.002 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 72 Blæk C9370a Photo Sort
1.038 kr
+ fri fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 72 Blækpatron sort foto C9370A Modsvarer: N/A
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner