HP 70 Matte Sort Blækpatron

HP 70 Matte Sort Blækpatron sikrer skarpe linjer og dybe toner med sin pigmenterede formulering. Den passer perfekt til DesignJet-printerserien og giver pålidelig performance med hver udskrift. Med 130 ml kapacitet er den ideel til hyppige printopgaver.

HP 70 Matte Sort Blækpatron koster lige nu 971 kr. En stigning på 16,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 836 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 836 kr (16. april 2026) og 988 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 971 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 70 / C9448A Matte Black Ink Blækpatron Mat sort
971 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Blækpatron sort Pigment C9448A Modsvarer: N/A
1.055 kr
Total: 1.055 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 70 ink mat black 130 ml
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Matte Sort Blækpatron Original
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.4%

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner