HP 70 Magenta Blækpatron

HP 70 Magenta blækpatron sikrer skarpe og langtidsholdbare udskrifter med sin pigmentbaserede blæk. Designet til HP DesignJet-serien, passer den perfekt til professionelle printjob. Med en kapacitet på 130 ml er denne originalpatron ideel til mellemstore printbehov uden hyppige afbrydelser.

HP 70 Magenta Blækpatron koster lige nu 986 kr. En stigning på 17,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 836 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 836 kr (07. april 2026) og 986 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 986 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 70 C9453A Magenta Blækpatron, 130 ml
986 kr
+ fri fragt
Total: 986 kr
På lager
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 70 / C9453A Magenta Ink Blækpatron Magenta
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Blækpatron Magenta C9453A Modsvarer: N/A
1.069 kr
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Magenta Blækpatron Original
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner