HP 70 Lys Cyan & Magenta Printhead Original

HP 70 Lys Cyan & Magenta Printhead er et originalt printhoved, der sikrer ensartede lyse cyan- og magentatoner. Det er kompatibelt med HP DesignJet- og Photosmart Pro-printere og hjælper med at reducere nedetid. Printheadet benytter pigmentbaseret termisk blæk-teknologi, som bidrager til at bevare fotokvaliteten. Kompakt emballage gør opbevaring nem, og produktet understøtter bæredygtighedsmål med lavt CO2-aftryk.

HP 70 Lys Cyan & Magenta Printhead Original koster lige nu 765 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 723 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 723 kr (09. maj 2026) og 765 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 765 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 70 / C9405A Printhead Cyan and light Magenta Printhoved Lys cyan
765 kr
+ 39 kr fragt
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Printerhoved No.70 Light Cyan Light Magenta Dj Z2100
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Printhoved lys cyan/magenta C9405A Modsvarer: N/A
935 kr
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Lys Cyan & Magenta Printhead Original
977 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.026 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP