HP 70 Gul Blækpatron

HP 70 gul blækpatron tilbyder falmeresistent og vandafvisende udskrifter med høj kapacitet på 130 ml. Optimeret til HP DesignJet-modeller, sikrer den jævn drift og reduceret behov for hyppige udskiftninger.

HP 70 Gul Blækpatron koster lige nu 971 kr. En stigning på 16,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 836 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 836 kr (07. april 2026) og 971 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 971 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 70 / C9454A Yellow Ink Blækpatron Gul
971 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Blækpatron Gul C9454A Modsvarer: N/A
1.069 kr
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Gul Blækpatron Original
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 70 ink Gul 130 ml
1.355 kr
+ fri fragt
Total: 1.355 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner