HP 70 Gloss Enhancer Blækpatron

HP 70 Gloss Enhancer blækpatronen sikrer en jævn og ensartet glans fra højlys til skygger, ideel til professionelle præsentationer. Denne pigmentbaserede blækpatron modstår falming og bevarer farvenøjagtigheden, hvilket gør den perfekt til brug med HP Designjet Z2100, Z3100 og Z3200 printere.

HP 70 Gloss Enhancer Blækpatron koster lige nu 765 kr. En stigning på 20,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 636 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 636 kr (22. marts 2026) og 819 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 765 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 70 Gloss Enhancer Blækpatron Blank forstærker
765 kr
+ 39 kr fragt
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Blækpatron gloss optimizer C9459A Modsvarer: N/A
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gloss Enhancer No.70 Dj Z3100
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gloss Enhancer No.70 Dj Z3100
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Gloss Enhancer Blækpatron Original
878 kr
+ 49 kr fragt
Total: 927 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.6%

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner