HP 70 / C9404A Matte Black Printhead Printhoved Cyan

HP 70 / C9404A Matte Black Printhead er et originalt printhoved med pigmentbaseret mat sort og cyan blæk. Det er kompatibelt med DesignJet Z2100, Z5200, Z3100, Z3200, Z5400 samt Photosmart Pro B8850 og Pro B9180. Printhovedet leveres i en enkelt pakke, hvilket gør udskiftning nem og reducerer nedetid. Det sikrer ensartet fotoudskrivning og stabil ydeevne under forskellige temperatur- og fugtighedsforhold.

HP 70 / C9404A Matte Black Printhead Printhoved Cyan koster lige nu 827 kr. En stigning på 14,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 723 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 723 kr (09. maj 2026) og 827 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 827 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 70 / C9404A Matte Black Printhead Printhoved Cyan
827 kr
+ 39 kr fragt
Total: 866 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Printerhoved No.70 Mat Sort & Cyan Dj Z2100
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Printhead matte black C9404A Modsvarer: N/A
935 kr
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Sort & Cyan Printhead Original
1.061 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.110 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP