HP 660A W2004A Tromlekit

HP 660A W2004A Tromlekit er designet til at levere op til 65.000 sider af exceptionel udskriftskvalitet. Det passer perfekt til HP Color LaserJet Enterprise MFP M776-serien og sikrer skarpe og klare dokumenter. En ideel løsning til virksomheder, der kræver pålidelig og langvarig printerydelse.

HP 660A W2004A Tromlekit koster lige nu 2.013 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.982 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.982 kr (19. maj 2026) og 2.143 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.013 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 660A / W2004A Drum kit
2.013 kr
+ fri fragt
Total: 2.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 660A 65000 sider Tromlekit W2004A
2.143 kr
Total: 2.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 660A 65000 sider Tromlekit W2004A
2.359 kr
+ fri fragt
Total: 2.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Hp Drum Unit (W2004A)
2.457 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.506 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Drum 660a 65k M751
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Drum 660a 65k M751
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP Tromle, 65 000 sider W2004A Modsvarer: N/A
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printer tromlesæt