HP 658A Magenta Toner W2003A

5.0 (3 anmeldelser)

HP 658A Magenta Toner (W2003A) giver dig mulighed for at printe op til 6000 sider i levende magenta farver. Perfekt til kontorer med høje krav til præcision og kvalitet, passer denne originale LaserJet toner til Color LaserJet Enterprise M751dn og M751n.

HP 658A Magenta Toner W2003A koster lige nu 2.118 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.085 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.085 kr (07. maj 2026) og 2.352 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.118 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 658A / W2003A Magenta Toner
2.118 kr
+ fri fragt
Total: 2.118 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 658A Magenta 6000 sider Toner W2003A
2.359 kr
+ fri fragt
Total: 2.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 658A Tonerkassette Magenta W2003A Modsvarer: N/A
2.439 kr
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Hp Magenta Laser Toner
2.456 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.505 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 658a 6k M751
2.556 kr
Total: 2.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 658a 6k M751
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.5%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
maks. sideydelse (farve): 6.000
type: Laser