HP 657X Gul Toner CF472X

5.0 (6 anmeldelser)

Oplev skarp og professionel udskriftskvalitet med HP 657X gul tonerpatron. Med en kapacitet på op til 23.000 sider er den ideel til travle kontormiljøer, der kræver pålidelig farvegengivelse. Passer perfekt til HP Color LaserJet Enterprise-serien.

HP 657X Gul Toner CF472X koster lige nu 3.542 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.508 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.508 kr (03. juni 2026) og 3.612 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.542 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 657X / CF472X High Capacity Yellow
3.542 kr
+ fri fragt
Total: 3.542 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 657X Gul 23000 sider Toner CF472X
3.849 kr
Total: 3.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 657X Gul 23000 sider Toner CF472X
4.119 kr
+ fri fragt
Total: 4.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 657X CF472X Yellow Lasertoner Original
4.280 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.329 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Gul 657x Cf472x
4.369 kr
Total: 4.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Gul 657x Cf472x
4.431 kr
Total: 4.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 657X Tonerkassette Gul CF472X Modsvarer: N/A
4.715 kr
Total: 4.715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Gul
maks. sideydelse (farve): 23.000
type: Laser