HP 656X Magenta Toner

3.0 (3 anmeldelser)

HP 656X Magenta Toner CF463X er en højtydende original tonerpatron designet til HP Color LaserJet Enterprise printere. Med kapacitet til op til 22.000 sider, sikrer den skarp og levende magenta farve til både arbejdspladsen og hjemmekontoret, hvilket gør den ideel til større printopgaver.

HP 656X Magenta Toner koster lige nu 4.101 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.911 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.911 kr (20. maj 2026) og 4.101 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.101 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 656X / CF463X High Yield Magenta Toner
4.101 kr
+ fri fragt
Total: 4.101 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 656X Magenta 22000 sider Toner CF463X
4.349 kr
+ fri fragt
Total: 4.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 656X Magenta Toner Original HP
4.530 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.579 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 656x M652/m653
4.994 kr
Total: 4.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 656X Tonerkassette Magenta CF463X Modsvarer: N/A
5.065 kr
Total: 5.065 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 656x M652/m653
5.244 kr
Total: 5.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
maks. sideydelse (farve): 22.000
type: Laser