HP 654X / CF330X High Yield Black Toner

5.0 (2 anmeldelser)

HP 654X CF330X er en original sort lasertoner med høj kapacitet, der passer til HP Color LaserJet Enterprise M651-serien. Toneren leverer ensartet, professionel sort udskrivning og har en sidekapacitet på op til 20.500 sider ved 5 % dækning. Den er fremstillet i Japan og indeholder 12 % genanvendt materiale, hvilket bidrager til et lavt klimaaftryk. Ideel til travle kontorer, hvor der er behov for pålidelige og holdbare udskrifter.

HP 654X / CF330X High Yield Black Toner koster lige nu 2.948 kr. En stigning på 11,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.649 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.649 kr (20. juni 2026) og 2.948 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.948 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 654X / CF330X High Yield Black Toner
2.948 kr
+ fri fragt
Total: 2.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 654x 20.5k - Cf330x
3.119 kr
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 654X Tonerkassette sort CF330X Modsvarer: N/A
3.169 kr
Total: 3.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 654A Sort toner CF330X Original
3.278 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.327 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP Toner CF330X Black
3.523 kr
+ fri fragt
Total: 3.523 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP