HP 653A CF321A

HP 653A CF321A er en original cyan tonerpatron designet til HP Color LaserJet Enterprise MFP M680-serien. Toneren leverer ensartede, fotolignende farver og skarp tekst til forretningsdokumenter. Med en kapacitet på op til 16.000 sider ved 5% dækning er den velegnet til virksomheder med høje udskriftsbehov. Original HP-formulering sikrer pålidelighed og korrekte tonerindikationer.

HP 653A CF321A koster lige nu 3.138 kr. En stigning på 28,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.440 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.440 kr (09. maj 2026) og 3.138 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.138 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 653A / CF321A Cyan Toner
3.138 kr
+ fri fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 653A Tonerkassette Cyan CF321A Modsvarer: N/A
3.549 kr
Total: 3.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 653a 16.5k Cf321a
3.869 kr
Total: 3.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 653A Cyan CF321A toner Original
3.910 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.959 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP toner 653A cyan
3.917 kr
+ fri fragt
Total: 3.917 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 653a Toner Cf321a Cyan, 16000 Sider
4.591 kr
+ fri fragt
Total: 4.591 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ALSOA/S
Kategori: Tonere og inkjetpatroner