HP 524pf

HP 524pf er en 24" IPS LED-skærm med Full HD 1920 x 1080 opløsning og 100Hz opdateringsfrekvens. Skærmen leverer klare og farvekorrekte billeder, hvilket gør den velegnet til kontorarbejde og produktivitet. Den har HDMI og DisplayPort tilslutning samt en lysstyrke på 350 cd/m² og 5 ms svartid. Med 100 % sRGB og flimmerfri teknologi sikres ensartede farver og komfort ved længere tids brug.

HP 524pf koster lige nu 1.232 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.173 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.173 kr (09. maj 2026) og 1.499 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.232 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 524pf 24" IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 100Hz
1.232 kr
Total: 1.232 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" HP 524pf Series 5 Pro 1920x1080 100Hz
1.242 kr
+ fri fragt
Total: 1.242 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp 524pf Series 5 Pro 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 524pf 24 IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 100Hz
1.789 kr
+ fri fragt
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
HP Series 5 Pro 23,8" FHD Monitor 524pf
1.838 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.877 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Computerskærme