HP 524pf

Bedste pris
Stabil pris
1.249kr
2.289 krSPAR 45%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

HP 524pf er en 24" LED-skærm med IPS-panel og Full HD-opløsning på 1920 x 1080. Skærmen har en opdateringsfrekvens på 100Hz og leverer nøjagtige farver samt god synlighed med 350 cd/m² lysstyrke. Den ergonomiske stander giver mulighed for justering af højde, pivot, tilt og swivel, hvilket gør den velegnet til kontorbrug. Tilslutninger inkluderer HDMI og DisplayPort.

HP 524pf koster lige nu 1.249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.275 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (16. juli 2026) og 1.275 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Series 5 Pro 524pf 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" HP 524pf Series 5 Pro 1920x1080 100Hz
1.263 kr
+ fri fragt
Total: 1.263 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 524pf 24" IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 100Hz
1.325 kr
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
HP Series 5 Pro 23,8" FHD Monitor 524pf PVC Free
2.038 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.077 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 524pf Series 5 Pro LED
2.289 kr
+ fri fragt
Total: 2.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Computerskærme