HP 45A Q5945A Toner

4.9 (62 anmeldelser)
HP 45A Q5945A Toner
Bedste pris
Stabil pris
1.025kr
3.049 krSPAR 66%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Den originale HP 45A Q5945A sorte tonerpatron er designet til HP LaserJet 4345 og M4345 printere. Med en kapacitet på op til 18.000 sider sikrer den skarpe og klare udskrifter, der opfylder krævende forretningsbehov. Denne tonerpatron er fremstillet med 16% genbrugsmateriale og fungerer stabilt under forskellige temperaturer og fugtighedsniveauer.

HP 45A Q5945A Toner koster lige nu 1.025 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.095 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.025 kr (07. maj 2026) og 1.095 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.025 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 45A Sort 18000 sider Toner Q5945A
1.025 kr
Total: 1.025 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 45A Sort 18000 sider Toner Q5945A
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 45A Q5945A Sort Toner Original
1.481 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.530 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 45A / Q5945A Black Toner Lasertoner Sort
2.058 kr
+ fri fragt
Total: 2.058 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 45A Q5945A Sort Lasertoner, 18.000 sider
2.443 kr
+ fri fragt
Total: 2.443 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort Lj 4345mfp
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 45A Tonerkassette sort Q5945A Modsvarer: N/A
2.565 kr
Total: 2.565 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort Lj 4345mfp
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 45A Toner Q5945a Sort, 18000 Sider
3.049 kr
+ fri fragt
Total: 3.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Sort
maks. sideydelse (sort): 18.000 sider
type: Laser