HP 45A Q5945A

Bedste pris
Stabil pris
819kr
3.049 krSPAR 73%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP 45A Q5945A er en original sort LaserJet-tonerpatron designet til professionelle og skarpe udskrifter. Patronen passer til flere HP LaserJet-printere, herunder 4345mfp-serien, og har en sideydelse på op til 18.000 sider. Den kræver minimal vedligeholdelse, hvilket gør den velegnet til travle kontormiljøer med højt printbehov.

HP 45A Q5945A koster lige nu 819 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.025 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 819 kr (16. juli 2026) og 1.025 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 819 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 45A Sort 18000 sider Toner Q5945A
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 45A Q5945A Sort Toner Original
930 kr
+ 49 kr fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 45A Sort 18000 sider Toner Q5945A
969 kr
+ fri fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 45A / Q5945A Black Toner Lasertoner Sort
2.058 kr
+ fri fragt
Total: 2.058 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort Lj 4345mfp
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 45A Tonerkassette sort Q5945A Modsvarer: N/A
2.565 kr
Total: 2.565 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP laserjet Q5945A
2.730 kr
+ fri fragt
Total: 2.730 kr
På lager
Leveringstid: 14 - 16 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 45A Toner Q5945a Sort, 18000 Sider
3.049 kr
+ fri fragt
Total: 3.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner