HP 312X CF380X

Bedste pris
Stabil pris
1.070kr
1.585 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

HP 312X CF380X er en original sort tonerpatron med høj kapacitet til HP Color LaserJet Pro MFP M476-serien. Toneren giver op til 4400 siders udskrivning og er designet til pålidelige og kvalitetsudskrifter i kontormiljøer. Den reducerer behovet for hyppig udskiftning og understøtter bæredygtighed med genanvendt indhold.

HP 312X CF380X koster lige nu 1.070 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.070 kr (09. maj 2026) og 1.070 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.070 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 312X / CF380X High Capacity Black Toner
1.070 kr
+ fri fragt
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 312X Sort 4400 sider Toner CF380X
1.154 kr
Total: 1.154 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CF380X 312X Sort
1.232 kr
Total: 1.232 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CF380X Sort HP toner 312X Original
1.271 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.320 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 312X Sort 4400 sider Toner CF380X
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 312x 4.4k Cf380x
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Toner HP Color LaserJet 312X sort
1.398 kr
+ fri fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 312X Tonerkassette sort CF380X Modsvarer: N/A
1.519 kr
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 312x Toner Cf380x Sort, 4400 Sider
1.585 kr
+ fri fragt
Total: 1.585 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner