HP 304XL

4.6 (4 anmeldelser)

HP 304XL trefarvet blækpatron er ideel til dem, der ønsker levende og skarpe udskrifter. Med en kapacitet på 7 ml kan patronen levere op til 300 sider med præcise farver. Den er kompatibel med flere HP printermodeller, hvilket gør den til et fleksibelt valg til både hjem og kontor.

HP 304XL koster lige nu 264 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 261 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 261 kr (30. april 2026) og 265 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 264 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 304XL / N9K07AE High Yield Ink
264 kr
+ 39 kr fragt
Total: 303 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 304XL Farve 300 sider Blæk N9K07AE
294 kr
Total: 294 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 304XL Color Printerpatron No.304XL Original
320 kr
+ 49 kr fragt
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 304XL Blækpatron 3-farve N9K07AE Modsvarer: N/A
339 kr
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk N9K07AE 304XL Tri-colour Cyan Magenta Gul
340 kr
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron Farve Tricolor
380 kr
+ 59 kr fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 304xl Blæk CMY, 300 Sider
413 kr
+ 86 kr fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Ink Tri-color No.304xl Deskjet 3720/3730/3732
431 kr
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Ink Tri-color No.304xl Deskjet 3720/3730/3732
431 kr
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Ink/304XL Tri-color
559 kr
+ fri fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
HP 304XL tricolor blækpatron original, 7 ml
559 kr
+ 69 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Sort
maks. sideydelse (sort): 300 sider
type: Inkjet