HP 280W Ultra Dock G6

3.1 (15 anmeldelser)
HP 280W Ultra Dock G6
Bedste pris
Stabil pris
2.024kr
3.199 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP 280W Ultra Dock G6 er en dockingstation med Thunderbolt 4, der samler strømforsyning, multi-display-understøttelse og kablet netværk. Docken har 2 x DisplayPort, HDMI, USB-C, 1GbE og 2.5GbE samt flere USB-porte. Den er velegnet til professionelle, der ønsker enkel enhedsstyring og sikre forbindelser til deres arbejdsstation.

HP 280W Ultra Dock G6 koster lige nu 2.024 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.114 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.024 kr (16. juli 2026) og 2.114 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.024 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 280W Ultra Dock G6 Thunderbolt 4 Dockingstation
2.024 kr
Total: 2.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 280W Ultra Dock G6 Thunderbolt 4 2.5GbE
2.059 kr
+ fri fragt
Total: 2.059 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP TB4 Ultra 280W G6 Dock
2.254 kr
Total: 2.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Tb4 Ultra 280w G6 Thunderbolt 4
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 Dock
3.120 kr
+ 35 kr fragt
Total: 3.155 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Bærbar computer dockingstationer