HP 280W Slim Smart AC Adapter

HP 280W Slim Smart AC Adapter leverer stabil strøm til dine arbejdsstationer. Det slanke design minimerer rod og passer perfekt til trange rum. Med en ferritkerne reduceres elektromagnetisk interferens, og det 7,4 mm stik sikrer kompatibilitet med flere systemer.

HP 280W Slim Smart AC Adapter koster lige nu 514 kr. En stigning på 8,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 474 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 474 kr (16. april 2026) og 931 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 514 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 7.4mm 280W Slm Smrt AC Adapter
514 kr
+ 39 kr fragt
Total: 553 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp 280w Slim Smart 7,4 Mm Vekselstrømsadapter 280w
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp 280w Slim Smart 7,4 Mm Vekselstrømsadapter 280w
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 280W Slim Smart 7.4mm AC
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 44.8%

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Strømforsyninger og opladere