HP 216A Gul W2412A

HP 216A Gul W2412A er en original gul tonerpatron, der giver op til 850 farvesider. Den er kompatibel med HP Color LaserJet Pro M155a, MFP M182n, MFP M182nw og MFP M183fw. Toneren er velegnet til små og mellemstore virksomheder, der har behov for ensartet og professionel farveudskrift. En genbrugsguide medfølger for nem bortskaffelse af brugte kassetter.

HP 216A Gul W2412A koster lige nu 463 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 434 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 434 kr (20. juni 2026) og 463 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 463 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 216A / W2412A Yellow Toner
463 kr
+ 39 kr fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 216A Gul 850 sider Toner W2412A
480 kr
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP W2412A / 216A Yellow toner Original
502 kr
+ 49 kr fragt
Total: 551 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner W2412A 216A Gul
545 kr
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 216A Tonerkassette Gul W2412A Modsvarer: N/A
595 kr
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Gul 216a 850 Pages
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 216a Toner gul, 850 Sider
662 kr
+ 86 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 216A Yellow LaserJet Toner
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner