HP 213Y Sort Toner

3.0 (2 anmeldelser)
HP 213Y Sort Toner
Bedste pris
Stabil pris
2.585kr
3.119 krSPAR 17%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

HP 213Y Sort Toner er designet til at opfylde dine printbehov med en imponerende kapacitet på op til 18.000 sider. Den originale toner sikrer enestående kvalitet og ydelse, ideel til krævende kontormiljøer. Kompatibel med flere LaserJet-modeller, er denne toner et pålideligt valg til effektiv dokumentproduktion.

HP 213Y Sort Toner koster lige nu 2.585 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.644 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.585 kr (16. april 2026) og 2.644 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.585 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 213Y / W2130Y Black Toner Extra High Yield
2.585 kr
+ fri fragt
Total: 2.585 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Sort Lasertoner (No.213Y)
2.829 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.878 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 213Y Sort 18000 sider Toner
2.959 kr
+ fri fragt
Total: 2.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Black 213y 18k Color Laserjet Enterprise 5800
3.119 kr
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Black 213y 18k Color Laserjet Enterprise 5800
3.119 kr
Total: 3.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Sort
maks. sideydelse (sort): 18.000 sider
type: Laser