HP 213Y Magenta Toner

Bedste pris
Stabil pris
2.975kr
3.769 krSPAR 21%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

HP 213Y Magenta toner er specifikt designet til LaserJet-printere og leverer klare og professionelle udskrifter med en høj kapacitet på op til 12.000 sider. Den originale toner sikrer pålidelighed og kvalitet, hvilket gør den ideel til både kontorbrug og større printopgaver.

HP 213Y Magenta Toner koster lige nu 2.975 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.123 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.975 kr (12. maj 2026) og 3.123 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.975 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 213Y / W2133Y Magenta Toner Extra High Yield
2.975 kr
+ fri fragt
Total: 2.975 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Magenta Lasertoner
3.366 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.415 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 213Y Magenta 12000 sider Toner
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 213y 12k Color Laserjet Enterprise 5800
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 213y 12k Color Laserjet Enterprise 5800
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 213Y Tonerkassette Magenta W2133Y Modsvarer: N/A
3.769 kr
Total: 3.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
maks. sideydelse (farve): 12.000
type: Laser