HP 213Y Gul Toner

Bedste pris
Stabil pris
3.013kr
3.769 krSPAR 20%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

HP 213Y Gul Toner giver pålidelig ydeevne og skarpe udskrifter. Den er ideel til HP Color LaserJet Enterprise MFP 6800dn og sikrer levende farver hver gang.

HP 213Y Gul Toner koster lige nu 3.013 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.246 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.013 kr (21. april 2026) og 3.246 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.013 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 213Y / W2132Y Yellow Toner Extra High Yield
3.013 kr
+ fri fragt
Total: 3.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 213Y Gul 12000 sider Toner
3.299 kr
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Gul Lasertoner (No.213Y)
3.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 213Y Gul 12000 sider Toner
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Yellow 213y 12k Color Laserjet Enterprise 5800
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Yellow 213y 12k Color Laserjet Enterprise 5800
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 213Y Tonerkassette gul W2132Y Modsvarer: N/A
3.769 kr
Total: 3.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Gul
maks. sideydelse (farve): 12.000
type: Laser