HP 213X Magenta Toner

HP 213X Magenta toner leverer højtydende og skarpe udskrifter med levende farver, specielt designet til HP Color LaserJet Enterprise modeller. Perfekt til kontorer, der kræver kvalitet i hver udskrivning.

HP 213X Magenta Toner koster lige nu 2.085 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.084 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.084 kr (27. maj 2026) og 2.172 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.085 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 213X / W2133X Magenta Toner High Yield
2.085 kr
+ fri fragt
Total: 2.085 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 213X Magenta 6000 sider Toner
2.227 kr
Total: 2.227 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 213X Magenta Toner W2133X Original
2.267 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.316 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 213X Magenta 6000 sider Toner
2.429 kr
+ fri fragt
Total: 2.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 213X Tonerkassette Magenta W2133X Modsvarer: N/A
2.439 kr
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 213x 6k Color Laserjet Enterprise 5800
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 213x 6k Color Laserjet Enterprise 5800
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner W2133X 213X Magenta
2.654 kr
Total: 2.654 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
maks. sideydelse (farve): 6.000
type: Laser