HP 213X Gul Toner

HP 213X Gul Toner er designet til at give dine udskrifter et professionelt udseende med skarpe og klare farver. Denne højtydende tonerpatron er perfekt til store printopgaver, da den kan udskrive op til 6000 sider. Ideel til både kontor og hjemmebrug, sikrer den dig en jævn og pålidelig ydeevne.

HP 213X Gul Toner koster lige nu 2.085 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.084 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.084 kr (08. maj 2026) og 2.092 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.085 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 213X / W2132X Yellow Toner High Yield
2.085 kr
+ fri fragt
Total: 2.085 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 213X Gul 6000 sider Toner
2.173 kr
Total: 2.173 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 213X Gul Toner W2132X Original
2.327 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.376 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 213X Gul 6000 sider Toner
2.429 kr
+ fri fragt
Total: 2.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 213X Tonerkassette gul W2132X Modsvarer: N/A
2.439 kr
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Yellow 213x 6k Color Laserjet Enterprise 5800
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Yellow 213x 6k Color Laserjet Enterprise 5800
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner W2132X 213X Gul
2.669 kr
Total: 2.669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Gul
maks. sideydelse (farve): 6.000
type: Laser