HP 213X Cyan Toner

5.0 (1 anmeldelse)

HP 213X Cyan Toner er en højtydende lasertonerpatron, designet til at levere klare, skarpe farver til dine dokumenter. Med kapacitet til 6000 sider sikrer den langvarige og omkostningseffektive udskrivninger, perfekt til kontorer med store printbehov.

HP 213X Cyan Toner koster lige nu 2.085 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.084 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.084 kr (05. maj 2026) og 2.092 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.085 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 213X / W2131X Cyan Toner High Yield
2.085 kr
+ fri fragt
Total: 2.085 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 213X Cyan 6000 sider Toner
2.172 kr
Total: 2.172 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 213X Cyan Toner W2131X Original
2.267 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.316 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 213x 6k Color Laserjet Enterprise 5800
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 213X Cyan 6000 sider Toner
2.369 kr
+ fri fragt
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 213X Tonerkassette Cyan W2131X Modsvarer: N/A
2.439 kr
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Cyan 213x 6k Color Laserjet Enterprise 5800
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner W2131X 213X Cyan
2.690 kr
Total: 2.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Cyan
maks. sideydelse (farve): 6.000
type: Laser