HP 213A Magenta Toner

Bedste pris
Stabil pris
1.472kr
1.744 krSPAR 16%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP 213A Magenta strømmer med levende farver, ideel til både professionel og personlig brug. Denne originale LaserJet tonerpatron sikrer op til 3000 sider af høj kvalitet, perfekt til kontorbrug.

HP 213A Magenta Toner koster lige nu 1.472 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.472 kr (12. april 2026) og 1.472 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.472 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 213A Magenta 3000 sider Toner
1.472 kr
Total: 1.472 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 213A / W2133A Magenta Toner
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 213A Magenta Toner W2133A Original
1.550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 213A Tonerkassette Magenta W2133A Modsvarer: N/A
1.595 kr
Total: 1.595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 213a 3k Color Laserjet Enterprise 5800
1.681 kr
Total: 1.681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 213A Magenta 3000 sider Toner
1.689 kr
+ fri fragt
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 213a 3k Color Laserjet Enterprise 5800
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner