HP 213A

HP 213A sort tonerpatron er en original LaserJet-komponent, designet til præcis udskrivning med op til 3500 sider. Kompatibel med flere LaserJet Enterprise-modeller.

HP 213A koster lige nu 939 kr. En stigning på 15,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 814 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 814 kr (28. maj 2026) og 943 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 939 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 213A / W2130A Black Toner
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 213A Sort 3500 sider Toner
1.017 kr
Total: 1.017 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 213A Sort Toner W2130A Original
1.053 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.102 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 213A Tonerkassette sort W2130A Modsvarer: N/A
1.129 kr
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 213A Sort 3500 sider Toner
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner W2130A 213A Sort
1.243 kr
Total: 1.243 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Black 213a 3.5k Color Laserjet Enterprise 5800
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Black 213a 3.5k Color Laserjet Enterprise 5800
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner