HP 212X Sort Toner

HP 212X Sort Toner W2120X er en original tonerpatron designet til at levere op til 13.000 sider af høj kvalitet. Ideel til HP Color LaserJet Enterprise printere, sikrer denne toner skarpe og professionelle udskrifter. Robust og pålidelig, den perfekte løsning til kontorbrug.

HP 212X Sort Toner koster lige nu 2.102 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.069 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.069 kr (08. maj 2026) og 2.182 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.102 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 212X / W2120X High Yield Black Toner
2.102 kr
+ fri fragt
Total: 2.102 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 212X Sort 13000 sider Toner W2120X
2.240 kr
Total: 2.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
HP 212X W2120X sort toner original LaserJet
2.399 kr
+ 109 kr fragt
Total: 2.508 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.212X Sort Lasertoner W2120X Original
2.513 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.562 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 212X Tonerkassette sort W2120X Modsvarer: N/A
2.539 kr
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 212x 13k – Clj M578
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 212x 13k – Clj M578
2.619 kr
Total: 2.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner W2120X 212X Sort
2.640 kr
Total: 2.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 212X High Yield Black
3.359 kr
+ fri fragt
Total: 3.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner