HP 212X Magenta Toner W2123X

5.0 (2 anmeldelser)

HP 212X Magenta Toner sikrer skarpe og livlige farveudskrifter med en kapacitet på op til 10.000 sider. Ideel til professionelle dokumenter og billeder, kompatibel med HP Color LaserJet Enterprise serier.

HP 212X Magenta Toner W2123X koster lige nu 2.950 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.904 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.904 kr (30. april 2026) og 3.005 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.950 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 212X / W2123X High Yield Magenta Toner
2.950 kr
+ fri fragt
Total: 2.950 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 212X Magenta 10000 sider Toner W2123X
3.079 kr
Total: 3.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.212X Magenta W2123X Original
3.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.548 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 212X Tonerkassette Magenta W2123X Modsvarer: N/A
3.575 kr
Total: 3.575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 212x 10k – Clj M578
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Magenta 212x 10k – Clj M578
3.744 kr
Total: 3.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 212X High Yield Magenta Toner
4.229 kr
+ fri fragt
Total: 4.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
maks. sideydelse (farve): 10.000
type: Laser